Hitit DedektörHakkımızda

2015 yılında DRS Electronics GmbH’nin Türkiye, Ortadoğu ve Afrika distribütörü olarak faaliyete geçen Hitit Dedektör, dedektör teknolojilerinde yeniliklerin öncüsü DRS Electronics ürünlerinin yanı sıra Garrett, Aka ve Minelab gibi segmentlerinin önde gelen markalarının da ithalatını ve satışını gerçekleştirmektedir.
200 m2 lik showroomunda doğrudan kendi ithalatını gerçekleştirdiği tüm ürünlerin tanıtımını ve satışını yapan Hitit Dedektör, tüm ürünlerin stokunu tutmakta ve derhal teslim sistemi ile faaliyet göstermektedir.
Gelişen teknoloji, dedektörlerin de tamamen ileri teknoloji ürünü dijital cihazlar olarak define avcılarının daha yüksek hassasiyet, doğru tespit ve dayanıklı cihaz taleplerinin karşılanmasına yardımcı olmaktadır. Ancak bu durum, cihazların kullanıcıları tarafından çok iyi anlaşılması ve kısıtlı saha vaktinde son derece verimli kullanılması gereksinimini ortaya çıkarmıştır. Hitit Dedektör olarak satışını gerçekleştirdiğimiz tüm cihazların kullanımına yönelik özel eğitim kursları düzenlemekteyiz. Bu kurslarda kullanıcılar cihazlarının tüm niteliklerine vakıf olarak sahada en yüksek verimi alacak bilgi ve tecrübeye ulaşmaktadırlar.
Kişiye özel düzenlenen kurslara katılım ücretleri ile ilgili olarak lütfen irtibata geçiniz