DRS ProRadar X1 Pro  • €10.310,00


Pro Radar X1 Pro DRS Electronics'in Alan Tarama ve GPR (3D yer altı görüntüleme) teknolojisini bünyesinde birleştiren, son teknoloji ürünü cihazıdır.
 
Yüksek performans, mükemmel ergonomi ve yüksek teknolojisi ile son derece kolay kullanıma sahip bir cihazdır. Toprak altını son derece detaylı ve etkin şekilde analiz eden ileri teknoloji 2 adet Gradyometre sensör ve 2 farklı başlık ile çalışmaktadır.
 
EM (elektromanyetik sinyaller) ile çalışan Alan Tarama fonksiyonu ile 500m2 lik bir alan içerisinde yer alan boşluk, tünel, mezar ya da metalleri algılayarak kullanıcısını o noktaya yönlendirir. 18 metre derinliğe kadar gömülü metaller ve boşluklar cihazın sinyal vermesini sağlar.
 

GPR Radar fonksiyonu Gradyometre sensörler ile çalışmakta olup, toprak altında 18 metre derinliğe kadar gömülü metalleri boşlukları mağara ve mezarlar ile tünelleri ve bina kalıntılarını görüntülü olarak tespit ve analiz edebilirsiniz.

DRS ProRadar X1 Pro alan tarama, 3D yeraltı görüntüleme sistemi ve yeraltı görüntüleme radarı olarak define arama, altın arama, mezar odası arama gibi ihtiyaçlarınız için en yüksek teknolojili çözümdür.

Windows 10 işletim sistemi ile çalışan Tablet PC ile kontrol edilmekte ve 3D görüntüleme sistemi ile taranan alanın son derece detaylı bilgilerini analiz edebilirsiniz.

Pro Radar X1 Pro çok kolay kullanımlı kolay taşınabilir ileri teknoloji ile çalışan son derece etkili ve sınıfının en iyi cihazıdır. Tüm arazi koşullarında kolay ve konforlu arama yapabilmeniz için Bluetooth teknolojisi ile uzaktan kumandası ile kontrol edilmektedir.

Çok küçük hedeflere dahi son derece duyarlıdır. Metal ayrımında değerli ve değersiz olarak son derece etkin bir ayrım yapacağından boş yere kazı yaparak zaman ve para israfına son verecektir. Sadece araziye çıkarak tarama yapmak istediğiniz bölgeyi seçip start düğmesine basmanız ve adımlarınızı saymanız yeterlidir. Taramanızı hızla yapabilir ve sonuçları birkaç saniye içinde ekranınızda analiz edebilirsiniz. Görüntülerinizi hafızaya alıp daha sonra inceleyebilir başka bir bilgisayara aktarabilir (Voxler uyumludur) Voxler programı yardımı ile çok daha detaylı incelemeler yapabilirsiniz.
Pro Radar X1 ayrıca gerçek zamanlı tarama ve pinpoint özelliği ile de kesin nokta tespiti yapma kabiliyetine sahiptir.
Kullanıcısına 5 dil seçeneği sunmaktadır Türkçe, İngilizce, Arapça, İspanyolca, Almanca.
Ayrıca 2 yıl Garantilidir.

Neden Pro Radar X1 Pro'yu Seçmeliyim?

 - Otomatik ve manuel arama seçeneği ile metal ve boşluk, mezar, mağara, tümülüs, höyük,  yapı kalıntısı gibi toprak altındaki tüm detayları yüksek derinliklerde analiz edebildiği için,

 -İleri teknoloji iki Gradyometre sensörlü arama başlığı ile toprak altının detaylarını yüksek çözünürlükte tespit edebildiği için,

- Windows 10 Tablet PC ile büyük kullanım kolaylığı sağladığı için,

-  5 dilde kullanım imkanı sunduğu için,

- Çok kolay kullanım olanağı sunduğu için,

- Hafif ve ergonomik yapısından dolayı,

- Sistem kutusu ile kablosuz bağlantı imkanı sağlanabildiği için,

- Tespit edilen hedefin derinlik ve şeklini analiz imkanı sunduğu için,

- Taranan görüntüleri saklayabildiği ve başka bilgisayarlara transfer etme imkanı sunduğu için,.

Pro Radar X1 Pro paketinde 

- 3D görüntüleme programı (Opsiyonel olarak Voxler ve Surfer programı)

- 2 sensörlü 3D Radar başlığı

- Alan Tarama başlığı 

- Joystick kontrol

- Windows 10 işletim sistemli Tablet PC

- Lithium-Ion batarya

- Kullanım Kılavuzu

- Kulaklık 

- 2 yıl garanti