DRS ProRadar X3  • €16.790,00


Pro Radar X3, Pro Radar X2 cihazımızın gelişmiş versiyonudur. Görüntü kalitesi 2 - 4 kata kadar daha iyidir. İçindeki 4 sensörlü arama başlığı ve 8 Sensörlü yüksek çözünürlükte arama başlığına sahiptir.

Pro Radar X3 paketi 2 adet ileri teknoloji ve dayanıklı bataryaya sahiptir böylece çok daha uzun süreli arama yapma kabiliyetine sahiptir. X3 önceki versiyonlarına göre daha derin tarama ve daha detaylı analiz kabiliyetine sahiptir. 4 adet DRS akıllı sensörü ile çok daha yüksek çözünürlükte görüntüleme imkanı sağlamaktadır.

Pro Radar X3 Altın,Gümüş,Bronze, gibi kıymetli madenleri ve değersiz madenlerin ayrımını yaptığı gibi Boşluk,Mezar,Tümülüs,Tünel ve yapıların tesbitinde de 25 metre derinliğe kadar çok iyi sonuç vermektedir. 40 cm lik 4 DRS akıllı Sensörü içeren arama başlığı ile Toprak altındaki tüm detayları tarayarak yüksek çözünülükte ekranınıza anında yansıtır.

Bir diğer Sensörü 60 cm lik ve 8 adet DRS akıllı Sensör içeren arama başlığıdır ki bu başlık ile hiçbir detayı atlamadan toprak altında ki tüm değerlere ulaşabilirsiniz. Pro Radar X1 in aksine X2/X3/X4/X5 cihazlarımız opsiyonel olarak alabileceğiniz sensörler ile (4,8 ve 16 akıllı sensör) çok daha detaylı hassas ve yüksek çözünürlükte görüntü alabilirsiniz. Sensör sayısını arttırmanız ve arama başlığını büyütmeniz görüntü kalitenizi olumlu yönde etkileyecektir. Hangi cihazımıza kaç sensör ekleyebileceğimiz derinlik ve diğer tüm özellikleri Aksesuar seçenekleri kısmında bulabilirsiniz.

Pro Radar X3 de diğer tüm Radar sistemlerimiz gibi Tablet Pc ile birlikte sizlere sunulmaktadır 3D görüntü alma teknolojisi DRS Electronics GmbH nin Mühendisleri tarafından taranan alanın detaylı görüntülerini en kolay ve hassas şekilde analiz edilmesi için üretilmiştir. Altın,Gümüş gibi değerli madenlerle değersiz metalleri ayırarak zaman ve para israfını sonlandıracaktır.

Boşlukları,Mağaraları,Tünelleri,Mezar odalarını,Tümülüsleri ve tüm bunların giriş noktalarını son derece detaylı olarak tesbit edip toprak altında hiçbir detayı atlamayacaksınız. Aynı Pro Radar X2 gibi piyasada ki diğer tüm cihazların aksine Sadece araziye çıkarak tarama yapmak istediğiniz bölgeyi seçip start düğmesine basmanız ve adımlarınızı saymanız yeterlidir.

Diğer tüm cihazların aksine Kuzey güney yönlerini seçmeniz gerekmez istediğiniz yönde tarama yapabilir ve sonuçları birkaç saniye içinde ekranınızda analiz edebilirsiniz. Görüntülerinizi hafızaya alıp daha sonra inceleyebilir başka bir bilgisayara aktarabilir (Voxler uyumludur.) voxler programı yardımı ile çok daha detaylı incelemeler yapabilirsiniz. Ayrıca Pro Radar X3 de horizantal canlı tarama özelliği ile gerçek zamanlı tarama yapmanıza ve taradığınız alanın anında görüntüsünü ekranınızda görmenizi sağlamaktadır

Mükemmel pinpoint özelliği ile hedefin kesin noktasını tesbit edebilmenizi sağlamaktadır.

Benzer ÜrünlerHitit Dedektör